Skaar gezegenine hapsedilen Thor, Asgard'a dönmeli ve acımasız Hela"nın kontrolünde ki dünyasının yok oluşunu durdurmak için zamana karşı yarışmalıdır.

Mizahi diyalogları ve Rock N'rol müziğiyle Waiti, Marvel Evrenine en eğlenceli filmini sundu.  

Marvel Evreni'nde "Demir Adam ve Kaptan Amerika"gibi süper kahramanlar göklere çıkarılırken Gök Tanrısı Thor maalesef görmezden geliniyor.

Tarz yüzünden olabilir: İlk iki Thor filmi daha ciddi ve daha ağırdı, diğer Yenilmezler'in Solo filmlerini daha anlaşılır ve eğlenceli kılan mizahtan yoksundu.

Taika Waititi, Asgard'ın varisinin ağır imajını ortadan kaldırır ve biraz mizah duygusu enjekte ederek bu imaja renk katar. Film artık bir amaca ve imaja hizmet etmektedir. 

Artık vatanı Asgard'tan uzakta evrenin öbür ucunda hapsolmuş gök tanrısı genç "Thor"için çıkış yolu bulunmamaktadır. Üstelik tek müttefiki çekici'de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgard'lıları yok edecek olan vahşi yıkımın tek sorumlusu ise acımasız Hela'dır.

Yeni tehdit Hela'dan Asgard'ı kurtarabilmek için Thor öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına Eski dostu Hulk'u çıkaran ölümcül bir kavgayı kazanmalıdır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları