Hikayenin oldukça geleneksel motiflere yaslandığını söyleyebiliriz.

İyi kalpli zengin bir erkek ile iyi kalpli fakir bir kız birbirlerini bulurlar.

Büyüleyici prensimizin, aşkları her ne kadar büyük, parlak ve gösterişli olsa da Arjantin'deki hayat mücadelesini sürdürebilmesi için bu peri masalından çıkıp gerçeklere yönelmesi ve ekmek parasını gerçek mesleği olan boksörlükten, yani ringlerden çıkarması gereklidir.

Hikayenin özel olmasını sağlayan unsurlardan birisi de ciddi bölünmelerle izleyicisinin karşısına çıkma cesaretidir. Her bölümde ciddi mizahi denemeler olmasına rağmen mizahı tamamen bireyseldir ve ciddi riskler alınmış, izleyici tarafından da kabul görmüştür. Pembe dizilerde mizahın tonu çok önemlidir, her ne kadar iyi yazılmış, oynanmış ve tasvir edilmiş karakterlere sahip olsa da.

Biraz histerik bir role sahip Alejandro, göz kamaştırıcılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Facunda Arana ve Natalia Oreiro, karakterlerin onlar için yazılmış olduğu ve hikayenin sonuna kadar bu çiftin inanılmaz kimyasını kullandığını görebilirsiniz. Arkadaşlar ve tutkusu ve birbirlerine olan içten içe aşklarını, bu duygulara karşı savaşmaya çalışmalarını ve her bir kalp atışını sizler de hissedebilirsiniz.

Bu seriyi izlediğinizde ekstrem bir şeyler göremeyebilirsiniz. Nadiren de olsa belli bir süre sonra sizi diziye çeken bir çekiciliğin olduğunu fark ediyorsunuz. Senaryo alışık olduğumuz Latin Amerikan yapımlarına kıyasla biraz basit görünebilir ve çok kısa öykü ile hikayelemeden oluşabilir ancak diziyi izleyince bunlar pek dikkatinizi çekmiyor çünkü arkasında bir yerlerde zekice dokunuşlar bulunmakta ve bu diziye bir parlaklık katmaktadır. Diyalogların etkileyiciliği gibi... Kısa hikayeler genelde ticari olarak risklidir ve genelde müthiş bir ilgi beklenmez. Karakterlerin kabul görmesi sonrasında ortaya mükemmel bir iş çıkmış diyebiliriz. Bazen en önemli olan şey seyirci ve oyuncular arasındaki kimyadır.

Genel olarak basit bir hikaye ile başlayan bu serüvenin, gündüz kuşağı sahnelemesi olarak Arjantin'deki Tv şov listelerinin bir yerlerinde sonsuza dek sürecek bir yer edindiği aşikar. Herhangi bir aşk hikayesi gibi görünse de zengin adamın tatlı yoksul kıza aşık oluşu ve Facunda ile Natalia'nın sıcaklığı, uyumu, ortaya çıkış anı ve hayranlık derecesine doğru karakterlerin evrilmesine tanıklık ettik diyebiliriz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları