Thalia, bir çok pembe dizi izleyicisinin gönlünde taht kurmuş Meksikalı bir güzeldir.

Thalia'nın adı; barış, kutsallık, sevgi, çekicilik, güzellik, bağımsızlık ve modern dünyanın bir kadından bekleyebileceği sofistikeliği ifade eder.

90'ların sonlarına, milenyumun hemen başlarına doğru dizi severler Thalia'yı keşfeder ve bu güzel herkesin kalbinde bir yer edinir. Rosalinda, saçında gül bulunan güzel bir kadındır ve bir zamanlar binlerce kişinin Maria Mercedes ya da Marimar'a aşık olduğu gibi Rosalinda'ya da aşık olduğu aşikardır. Yeni Tv kişiliği, büyüleyiciliğini herkese ispatlamıştır.

Bazı insanlar pembe dizi beklemektedir. Bu pembe dizilerde eski çizgileri ile yoksul kız ve zengin oğlan, rahat bir yaşam hayalleri ve sonsuza dek mutlu yaşama vb. klişeleri her zaman ana hikaye olmuştur ancak Thalia oyunculuğu, güzelliği ve cazibesi ile hepsinden bir adım önde olmuştur.

Rosalinda drama, gerçeklik ve fantezinin bir birleşimidir. Sevgi, tutku ve intikam dolu bir pembe diziydi ve dünya genelinde bir etki yaratması beklenmemekteydi. Yeni Meksika usulü gündüz kuşağı için 110 ülkeden rekor bir yayın geliri satın almayı başaran bu düşük bütçeli yapım, alt sınıf mensubu 20 yaşındaki bir kızın sevgi ve mutluluğunu anlatmaktadır. Bu kızın hayatta en büyük gayesi ünlü bir şarkıcı olmaktır. Eğitim masraflarını karşılayabilmek için okul çıkışı boş zamanlarında ise çiçek satmaktadır.

Rosalinda, teyzesi Dolores tarafından yetiştirilir. Rosa'nın annesi Soledad, babası Fernando'yu öldürmesinden hemen sonra cezaevine düşer ve Rosalinda için zor bir serüven bu şekilde başlamış olur. Okul çıkışı arkadaşları ile birlikte yakınlardaki bir kafeye giden Rosa, zengin avukat Fernando'yu görür ve ilk görüşte aşk başlamış olur. Sonrasındaki serüvenlerde Fernando'nun annesi Valeria, Rosa'nın gerçekte kim olduğunu öğrenince hamile olmasına rağmen Rosalinda ile Fernando'nun ayrılmasını sağlar ve bu üzüntü sonrası Rosa düşük yapar.

Eskiz sahneleri ve şaşırtıcı kareleri ile baş kızımız Thalia'nın güzelliği değil sadece öne çıkarılan. Bu drama-müzikal, gündüz kuşağında her şeyi sunmaktadır ve şov, dans ve hareket, muhteşem performansla birlikte toplanmaktadır. Oyuncuların geri kalan kısmı çok iyidir ancak küçük ekranı kaplayan kişi, güzel ve yetenekli kızımız Thalia'dır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları