Dünyanın en güçlü süper kahramanı, tek vuruşta öldüremeyeceği kimse yok. Boy ölçüşebil eceği hiç kimse olmayınca depresyon da kaçınılmazdır.

Süper Kahraman ve Shōnen türünün karma parodisi Tek Yumruk'ta mizah kendini hissettirir.

Japon çizerler, saçma ve mantıksız temaları ve kavramları tutarlı hale getirme konusunda, ciddi bir yeteneğe sahipler. One-Punch Man' bunun en iyi örneğidir.

AnimeOne tarafından 2009'da yayımlanmaya başlayan ve bugün bile devam eden manga serisine dayanıyor. Viz Medya, onu 4 milyondan fazla satışa ulaşan bir markaya dönüştürdü ve 2015'te, 12 bölümden oluşan bir anime serisi yaptı.

Konusu, her türlü kötüyü tek yumrukla yenebilecek kadar güçlü bir genç olan Saitama'nın etrafında döner. Kötülerin sık sık rahatsız ettiği Z şehrinde yaşarken, yumruğunu kullanmak için bir sürü sebebi var.Ancak karşılaştığı düşmanlar hemen yenildiği için sıkılırken, aynı anda halkın dikkatinide çekmek istiyor.

Hobi olarak yapıyorum.

Sıkıcı hayatı yeni tanıştığı "Cyborg Genos" ile tanıştığında değişir.Genos, dikkatleri üzerine çekmek  İstiyorsa "Kahramanlar Derneği"ne kayıt yaptırması gerektiğini söyler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları