Berhudar babasından kalan 100 bin Tl'lik borçtan dolayı sıkıntıdadır.Bir de sevdiği kız Burcu nun nişanlanmasıyla hayatı bir anda içinden çıkılmayacak hal alacaktır.

Kalbi temiz olanın kötüden daha ağır bastığı bir durum komedisi.

Bedran Güzel tarafından yönetilen durum komedisi "Küçük Esnaf"ı izledikten birkaç saat sonra, film hafızanızdan silinmiş olacak ve bu olasılık oldukça iyidir. Bu karışık dönemde bir şeyleri hatırlamak kötü bir şaka olmalı.

Bu artıyla birlikte Küçük Esnaf'ı izleyerek geçirdiğiniz zaman, sizi filmin tamamında hevesle gülmeye itecektir.Çoğu seyirci, komedilerin kalıcı etkileriyle ilgilenmiyor, asıl önemli olan İbrahim Büyükak sizi güldürebilecek mi? ve ekrandaki oyuncu kadrosu bunu rolleriyle destekleyecek mi?

Her iki soruya da cevap "Evet"dir.

Kendi halinde sıradan bir hayat süren Berhüdar, bir sabah babasından kendine büyük miktarda borç para kaldığını öğrenir. Annesini uzun yıllar önce kaybetmiş, babası tarafından da uzun yıllar önce terkedilmiş saf ve temiz bir genç olan Berhudar, çilingirlik yaparak hayatını kazanmakta mahalledeki arkadaşlarıyla yarenlik etmekte olan sıradan bir yurdum insanıdır.

Berhüdar rolünde 3. Adam gözümüzde büyür, BKM Show'la kazandığı gerçek komedi statüsünü az Da olsa sağlamlaştırıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları