Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen Liseler arası geleneksel yaz oyunlarında bu yıl Özel Çamlıca Lisesi'de yarışma hakkı kazanır.

Hormonlarını kontrol etmekte zorlanan genç erkekleri hedef alan orta profilli bir film.

Hababam Sınıfı, okul bitmeden kendilerini kanıtlamak için bir anlaşma yapan dört son sınıf öğrencisi hakkındadır. Bu konsept bile onu maalesef eski moda yapıyor; Damat Ferit, Güdük Necmi ve en haylazı İnek Şaban'ın boşalan koltuğuna henüz hiç kimsenin tanımadığı amatör oyuncular oturuyor

Hiç şüphesiz, eskiden de olduğu gibi parlak metal mikrofonun gerisinde bilgiden uzak deneyimsiz bu ergenler sorulardan oldukça uzak partileme modunda...

Hababam Sınıfı genç erkekleri hedefleyen bayağılık, cinsellik ve müstehcenlik düzeyinde Covid - 19 sonrası yasakların tamamen kalktığı bir yaz ortasında salonlardaki yerini alıyor. Artık yeni komediler için hiçbir şey çok ilginç gelmeyecek galiba.

Plansız yapılan şakaların nihai amacı bizleri güldürmek olduğunda, komik olmadıklarını ama fakında olmadan yapıldıklarında sadece komik olduklarını izlerken sizde keşfedeceksiniz. Velhasıl eğlence sürüyor. Gerçi sinema sanatı hiçbir yenilik ve özgünlük kazanmıyor, ama şamata gerçekten dolu, bu kadarı bana yeter derseniz, hiç durmayın.

Güm güm güm...

Bir de 'Mehmet Ali Erbil' gibi büyük bir komedyeni izlemek her zamanki gibi bir keyif. Erbil hayranları ondaki inanılmaz fiziksel değişikliğe şaşıracaklar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları