Erotik filmlerin unutulmaz yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.

Ersan Kuneri efsanesinden bihaber olanlar için bu film Yeşilçam soslu kurgusal bir "düşüş" hikayesi gibi görünse de, bir yapımcının hayatına gerçekçi bir yorum katıyor.

70'lerde Ersan, erotik sinema dünyasında nam salan bir yönetmen ve işler hiç iyiye gitmiyor.Sinema salonları artık onun filmlerini yayınlamıyor ve insanlar  Almanca konuşulan tek bilet üç film konsepte  talep gösteriyor. Sonunda Erşan, yeni bir fikir bulur. Farklı türler denemek.

Ersan, sadece komedyen, aktör, müzisyen, senarist Cem Yılmaz kaşeli bir seri değil, aynı zamanda 80'lerin erotik filmlerindeki en sıra dışı figürlerinden biri olan Aydemir Akbaş'ın anıları var. Yılmaz uzun zamandır bu tür hakkında bir proje yapmak istedi. Ancak, anlaşmalar beklendiği gibi ilerlemedi Ardından Netflix, kapıyı çaldı ve aktöre bir fırsat sundu.

Kapalı kapı öyküleri...

Filmde sıkıcı bir sürü  karakter var ve hikaye kalıbı, sürekli erotizm etrafında şekilleniyor.  Piyasada kalmaya çalışan bir adamın umutsuz yolculuğu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları