Cinayet Masasındaki tecrübesi nedeniyle "Avcı" lakabının hakkını veren Komiser Ferman ile adı Deliye çıkmış İdris, baba/oğul kadar birbirine yakın iki polistir.

İki fantastik performansla destekleniyor. Bu iki adamı "Psikolojik ve Fiziksel" olarak bire bir görmek büyüleyici.

Kedi ve fare oyunu olarak tanımlanan çoğu polisiye'de, çok sayıda takip, kaçış ve tevkif var. Ama hiç kedilerle oyun oynamayı seven zeki bir fareyi izlediniz mi?

Av Mevsimi, bulduğu şey karşısında dehşete düşen bir dedektifin gizemli suçlularla dolu bir dünyaya kararlı yolculuğudur.

Eşkıya'yı yazan ve bir kez daha kötülüğün çirkin dünyasına girerek 'neden' diye soran Yavuz Turgul cevabı neredeyse filmin sonunda en yorgun karakteri ile veriyor. 

Bakış açınızı değiştirin, farklı yorumlayın.

Hikayenin amacı oldukça sıradan bir stajyeri alıp onu rahatsız edici bir yüzleşmeye sokmaktır.Hasan Üniversiteyi iyi bir dereceyle bitirdiğini öğreniriz, akranları "hukuk ve finans" işlerine girse de, o kendi deyimiyle polis olmayı seçmiştir.

Evet! artık Hasan zamanının çoğunu tecavüzcüler, katiller, esrarkeşler rüşvetçiler, hırsızlar, fahişeler Bürokratlar ve gaspçıların peşinden koşmaya hak kazanmıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları