Umursamaz Nyles ve isteksiz baş nedime Sarah, Palm Springs'te bir düğünde karşılaşırlar Fakat düğünün olduğu günü tekrardan yaşadıkları bir döngüde olduklarını fark edince işler tuhaflaşır.

Gerçek aşk; bir insanın iyi yönlerini değil, aynı zamanda birçok kusurunu da kabul etmektir.

Bizden sıkıldım!

Uzun zamandır beklediğimiz hafta sonu nihayet geldi çattı: Koronavirüs sonrası sinema salonlarına gidiyoruz. Christopher Nolan'ın son projesi Tenet, gişelerde adından söz ettirecekti.

Ne yazık ki olmadı. Tenet, Eylül'ün ortasına ertelendi. Gişe rekorları kırılması beklenen yaz sezonu neredeyse bitmeye yakınken talep, bir kez daha aboneliğe dayalı video akışa yöneliyor.

Ancak yine de akış dışı beyaz perdeye giriş yapan birkaç nadir kalite de filmi ele alabiliriz:Bunlardan biri Palm Springs.

Nyles, kız arkadaşıyla gittiği düğün gününe hapsolan bir gençtir. Uzun zamandır aynı günü yaşayan ve artık ölümsüzlüğünden sıkılan Nyles, yaptığı saçma  davranışlarla hayatına renk katmaya çalışır. Gizemli bir mağara yüzünden aynı güne hapsolan genç Nyles'ın peşinde, döngü tuzağına düşürdüğü ve ona ölümcül nefret besleyen Roy vardır. 

Palm  Springs, zamanın hiçbir anlamının olmadığı ve günün bir sonraki güne geçmek bilmediği bir günde izlemek için mükemmel bir film. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları