Bu duygusal yol filmi, Klasik Amerika edebiyatının en popüler romanlarından Hucklebery Finn'in modern ve duygusal bir uyarlaması olarak sayılabilir.

Güreşçi olma hayalinin peşinden giden Down Sendromlu bu gencin hikayesi ana karakterin bir filmde başrol oynama hayalinden esinlenmiştir.

Zak huzur evinde yaşamaya devam eden 22 yaşında down sendromlu bir gençtir. Daha saygın bir gelecek için, idölü Su Rednick gibi Profesyonel bir güreşçi olmayı hedefliyor.

Zak'in çocuksu masumiyeti ve hırsı sizi geçmişe, gelecek ile ilgili rüyalar gördüğünüz günlere geri götürecektir. Neyse ki Zak'İn bu rüyasını gerçekleştirmesinde yardımı olacak Tyler ile tanışır.

Ne Tyler ne Zak aslında olmak istedikleri yerde değildir. Tyler kardeşi Mark'ın ölümünden kendisini sorumlu tutarken, Zak, ailesinin onu bir devlet kurumuna terk etmesini kabullenemiyor. Bu ikilinin özgürlüğe ulaşmaları için yapılacak tek şey; Birlikte hareket etmektir.

İyi bir arkadaş gölge gibidir!

Kuzey Caroline nehir hattı boyunca ilerleyen bu sıcacık dostluk hikayesi The Peanut Butter Falcon herhangi sistem ve kurumu eleştirmiyor sadece küçük bir salın üzerinde hayalinin peşinde sessizce Kendi sınırlarını zorluyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları