Johnny Knoxville'i çapkın bir büyükbaba kılığında izlediğimiz bu filmde, karakterlerle gerçek insanlar arasındaki karşılaşmalar kahkaha dolu anlara yol açıyor.

Sapık bir ihtiyar kalan zamanını Amerika'lıları sinir etmek için harcıyor. 

Bir hastanenin bekleme odasında yaşlı bir adam endişe halindedir. Yanına genç bir kadın oturur. Bir kaç dakika sonra gelen hemşire, yaşlı adama yaklaşır ve "ne yazık ki karısını kurtaramadıklarını" söyler.Yaşlı adam kafasını kaldırır ve sesli bir şekilde kahkaha atarak "bir an hiç ölmeyecek sandım" der. Yanda oturan kadın çoktan donakalmıştır.

Elbette bu yaşlı adam şakacı Johnny Knoxville'den bir başkası değildir.

Johnny gizli kamera şakalarıyla geri dönüyor, bu sefer 86 yaşındaki büyükbaba Irving Zisma rolünde Irving, eşinin ölümünden sonra artık özgürdür. Ve kendine iki kural koyar 1: Partilemek, 2: Başına kalan torunu Billy'den kurtulmak. 8 yaşındaki torunu genç Billy'i ülkenin bir ucundaki babasına teslim etmek için uzun bir yolculuğa çıkar.

Başımız dertte olabilir.

Amerika genelinde çıktığı çılgın turda ona eşlik eden torunuyla birlikte mağazaları soyarak düğünleri Sabote ederek bu yolculuk, çılgınlıklarla dolu tuhaf bir maceraya dönüşür.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları