Ada 20li yaşlarının sonlarında, çocuk kostümleri tasarlayıp diken, Alper'in modern hayatının tam aksine çok mütevazi, hayatında fazla inişleri çıkışları olmayan genç bir kadındır.

Özgür bir adam olmasına rağmen hücre hapsinde cezasını bitirmeyi bekleyen bir işkolik gibi.

Hayat geç kalanları affetmiyor.

Erkeklerin ve kadınların birbirleriyle oynadıkları tehlikeli tutku oyunları eğlenceli ancak bir zaman sonra, onarılamayacak derecede duygusal hasarlara da sebep olabiliyor. Bu kaçamak oyunun her iki sonucu da Issız Adam'da olağandışı bir final ile keşfediliyor.

Zamanın en önemsiz aktörlerinden Melisa Birkan ve Cemal Hünal'ın paylaştığı doku dramada, Şef Alper büyük şehir sakinidir. Kadir İnanır gibi o da film boyunca özgün monologlar paylaşır. Bu monologlar, karakterin hayata bakış açısı hakkında çok şey anlatan belirgin / keskin monologlardır.

Alper bir yemek ustasıdır ve işi gereği sosyal dünyadan ayrı durur. Bağlanma korkusu vardır. Tüm zamanların en iyi şarkı listesine sahiptir, ara sıra günlerini sanal uygulamada tanıştığı farklı kadınlarla buluşarak geçirmektedir. Bir süre sonra, uzun müddet onarılmayacak duygusal hasarlara sebep olacak genç Ada ile çarpışır.

Bir kitap mağazasında tesadüf eseri karşılaşan, birbirine tamamen zıt iki gizemli karakterin, Alper ve Ada'nın, hayatları o günden itibaren bambaşka bir yöne doğru evrilir. 

Sosyal hayatı sorunlu olan Alper daha önce hiç aşık olmamıştır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları