Teksas ve Meksika sınırında, I. Dünya Savaşı arifesinde geçen bu kanlı öyküde, Batı'yı ve eski gelenekleri yok eden modern zamana karşı dört silahşorün tek amacı bu bunalımlı dönemde dahi ceplerini kabarık tutmak.

Wild Bunch'ı izlemeyi düşünüyorsanız Biosis marka solunum cihazı sipariş etseniz iyi olur.

Tekrar çocuk olmak istiyorum.

Şeytanla son bir dansın ardından ilahi bir yol izlemeyi amaçlayan haydut Pike Bishop'un Buhran Dönemi'nde geçen hikayesini izlemek gibisi yoktur.

Tam elli yıl önce Sam Peckinpah, kan ve şiddeti yansıtan o kadar iyi bir film yaptı ki hafızalarda yer eden klasik Batı imajını sonsuza dek değiştirdi.

Wild Bunch, dönemin değişen ve modernleşen dünya yapısı içerisinde varlığını sürdürmeye çalışan yaşlı haydutlardan kurulu bir çetenin mücadelesini anlatıyor. Teksas ve Meksika sınırında çete lideri Pike Bishop, emekli olmadan önce son bir vurgun yapma peşindedir.

İçerisinde yüklü miktarda altın bulunan bir banka soymaya karar veren azılı haydutlar, her biri farklı suçlarda rol almış bir grup çete üyesini de bu göreve dahil eder. Palanlama aşaması bittiğinde Göreve hazır grup için işler beklendiği gibi gitmeyecek, soygun kanlı bir mücadeleye dönüşecektir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları