Her ikisi de kırk yaşında olan Brennan ve Daale, ebeveynleri evlendikten sonra üvey kardeş olurlar. Halen aileleri ile yaşadıkları için aynı odayı paylaşmak zorundadırlar.

Yetişkin olmalarına rağmen bu ikili, çocuk gibi davranıyor.

Kadrosu, yönetmeni ve hikaye kalıbıyla öylesine ilgi çekici gözüken  bir film ki, dayanmak olanaksız Step Brothers, daha önce"Anchorman, Get Hard ve Yedek Polisler"den tanıdığımız Adam McKay'ın kendi senaryosuna dayanıyor.

McKay"ın en sevdiği tarzda, çocukluk ve olgunluk günlerinin anımsamasına dayanan ve şöyle veya böyle yuvadan uçmakta geç kalmış iki orta yaşta çocuğun hikayesini anlatıyor.

40 yaşında bir yetişkin olmasına rağmen hala bir işi olmayan Brennan Huff, annesi Nancy ile birlikte yaşayan şımarık bir ana kuzusudur. Dale Doback, ise aynı şekilde babasıyla birlikte yaşayan 40 yaşında bir adamdır. İkilinin kaderi anne ve babalarının evlenmeye karar vermesiyle birleşir. Artık aynı odayı paylaşmak zorunda olan bu iki koca adam üvey kardeş olmuşlardır.Ve yaşlarına rağmen hala çocuk gibi davranmaktadır. 

Bilgisayar'ıma dokunma!

Birbirinden nefret eden ve sürekli kavgaya tutuşan üvey kardeşler, anne ve babalarının evliliklerinin Çatırdamaya başlamasıyla planda değişiklik yaparlar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları