Sadist bir katil, Gotham'daki önemli şahsiyetleri öldürmeye başladığında Yarasa Adam, bu kendine Bilmececi diyen gizemli adamın peşine düşer.

Bruce Wayne gerçek bir insan olsaydı 2022'de tam 83 yaşında olacaktı vesuçla süren mücadelenin  sonunda biraz yıpranmış görünecekti. Dc Comics"in 1939"daki piyasaya girişinden bu yana, öfkeli adam, Tv'de, animasyonda, video oyunlarında ve birçok dizi filmde ciddi bir kariyer yaptı.

Şimdi Matt Reeves'in kıyameti andıran Solo filmi  The Batman, verilen tarihte büyük beyaz perdeye oldukça ciddi bir giriş yapıyor. 

Gizemli bir seri katil olan Mr. Riddler, kentin seçkinlerini hedef alıp bir dizi saldırı gerçekleştirdiğinde Batman, Riddler'ın izini sürmeye başlar. İpüçlarının peşinden giden Kara Şovalyenin yolu Catwoman olarak bilinen Seline Kyle, Penguen olarak tanınan Oswld Cobblepot ve Carmine Falcon gibi tuhaf karakterlerle kesişir.

Bu sefer çok ciddi.

Robert Pattinson, karanlıkta yaşamaya hiç de yabancı değil, o Kader tarafından öksüz bırakılmış ve Igüneşin hiç doğmadığı Gotham City'de çok mutlu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları