Kahramanların Savaşı filmindeki olayların ardından genç Peter Parker, Tony Stark'ın gözetimi altında hem 'Avengers' ekibinin bir üyesi olmaya, hem de lise eğitimini sürdürmeye çalışmaktadır.

"Bir sonraki görevim ne zaman?"

"Seni arayacağız."

"Örümcek Adam", diğer adıyla Peter Parker, Yenilmezler ile ilk görevini yeni tamamladı ve çok daha fazlası için can atıyor.

Ancak "Tony Stark", diğer adıyla Demir Adam, Peter Parker'ın biraz daha olgunlaşması gerektiğini düşünüyor. Sonuçta o, sadece 15 yaşında bir çocuk.

Sony Yapım ve Marvel Örümcek Adam'ı bir kez daha başlatmak için tekrar bir araya geldiklerinde çizgi roman hayranları için şüpheci olmak en kolayıydı.

Marvel'ın aylar önce söylediği gibi, önceki Örümcek Adam filmlerinden birçok detayı atlıyoruz. Peter Parker'ın radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldığını görmüyoruz. Büyük sürpriz "Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir" mottosuyla hafızalara kazınan Ben amca'nın adını bile duymuyoruz.

Bunun yerine film Peter Parker'ın yolculuğuna odaklanıyor ve genç örümcek insanları kurtardığı gibi Nasıl tehlikeye attığını da görüyoruz. Tony'nin de ifade ettiği gibi o, daha bir çocuk.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları