Tanaka ailesinde tam 2000 yıldır babadan oğula aktarılan Ninjitsu teknikleri ve Marshall öğretisi, Shidoshi Tanaka'nın tek oğlunu savaşta kaybetmesiyle durmuştur.

Bloodsport kesinlikle meraklıları içindir; burada diyalog veya oyunculuk diye bir şey yok!

Sırada sen varsın!

Bazı insanlar onur kavramı için savaşır. Bazıları sadece kendilerini kanıtlamak için bu savaşı verir. Geneli ise zafer kazanmak için.  

Her beş yılda bir, dünyanın en iyi savaşçılarının kendilerini ve rakibini daha yakından tanımaları için gizli bir dövüş turnuvası düzenlenir. Bu turnuvaya "Kumite" denir. 1988 yılının Şubat ayında yapılan Kan Sporu, Kumite'de zafer kazanan ilk Amerikalı Frank Dux'un gerçek hikayesini anlatıyor.

Eski CIA personeli Frank, ölmekte olan efendisini onurlandırmak için Kumite olarak bilinen gizli bir turnuvaya katılmak adına Hong Kong'a gider. Yol boyunca, Amerikalı dövüşçü Ron Jackson ve turnuvayı araştırmak isteyen muhabir Janice Kent ile tanışır.

Bloodsport, Jean Claude Vandamme'ın en çok sevilen filmlerinden biri. Dövüş sahnelerinin soluk Kesiciliği ile kendi türünün zirvelerinden birini temsil ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları