Antik mısır tanrılarının kudretine denk özel güçler kazanan bir köle onlarca yıl tutsak olması nın ardından özgürlüğüne kavuşur.

WB ve DC ortaklığından yine bir hayal kırıklığı. 

Dünya üzerinde süper kahraman kostümü giymek için gecesini gündüzünü spor salonunda geçirmiş tek adam nihayet amacına ulaştı. Dwayne Johnson, "WWE" güreş arenasında adını duyurdu. Şimdi Dc Evreninin kahramanı 5.000 yaşındaki eski köle Black Adam olarak perdeye giriş yaptı.

O, Orta Doğunun gizemli krallığı Kahndaq'ın gelecekteki kralıdır. Ancak, tahta oturabilmesi için lanet büyüsü bozulmalıdır.

The Rock'ın devasa görünümü ve latin kökenli olması onu harika bir süper kahraman yapıyor. Onun yaşındaki çoğu erkeğin göbeğiyle ilgili ciddi sorunları varken o hala beton gibi. Kısaca Dc kahramanları arasında kimse onun gibi görünmüyor.Dwayne ününün ve şanının doruğuna ulaştıktan sonra, güreşçi kimliğiyle değil artık oyuncu olarak anılmak istiyor. 

Şazam!

Velhasıl süper kahraman logoları çoğalıyor. Gerçi sinema sanatı hiçbir yenilik kazanmıyor, ancak bu İşten birileri çok iyi kâr elde ediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları