Genç Elijah, rüyalarının peşinden gidip usta bir Somölye olmak ve beklentileri karşılayıp ailenin barbekü restoranını devralmak arasında sıkışıp kalmıştır.

Modern kültür bu zamana kadar hayallerimizi şekillendirdi: saygı görmek için neyi nasıl yapmalıyız, kim gibi olmalıyız...

Kendi yolunu çizmek isteyen bir genç.

Elijah'ın başarılı olmak istediği bir tutkusu var: Rapçi ya da basketçi olmanın aksine iyi bir şarap uzmanı olmak istiyor. Ancak babasının da bir hayali var: Restoranın başında oğlunu görmek istiyor. Anlaşılan Bay Louis'in, oğlunun geleceği için daha iyi planları var. Zaten bizlere dağıtılan rolleri doldurması gereken her genç birey gibi Elijah'ın da bu tutkusuna, babası ile çatışmadan ulaşması oldukça zordur.

Elijah şarap hakkında her şeyi seviyor. Lüks bir lokantada yarı zamanlı çalışırken lezzet ve aroma hakkında çok fazla bilgi ve tecrübe kazandı. Onun için bir sonraki adım, okula geri dönüp Somölye olmak için zorlu bir sınavı geçmektir. Annesi içten içe onu desteklerken babası, yeni kariyer planlarını desteklemiyor. Oğlunun, kendi adımlarını takip edip büyükbabasının kurduğu barbekü restoranının başına geçmesi gerekiyor.

Adam olmanın zorlu virajı.

Ben kimim? Hayatıma nasıl devam etmeliyim? Bu gibi sorular Elijah gibi bizim de hayatımızın bir noktasında sorduğumuz sorulardır. Bu sorular, genellikle çocukluk ve yetişkinlik arasındaki zor bir döneme aittir. Prentice Perry'nin ilk uzun metrajı olan Uncorked'un başrolünde, son zamanlarda Televizyon dünyasında başarılı işler ortaya koyan Courtney B. Vance yer alıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları