Beş yakın arkadaş, yaşadıkları adada rutin bir hayat sürmektedir. Ancak içlerinden birinin aniden ortadan kaybolması hepsinin hayatının değişmesine neden olur.

Rollerimizde nasıl hapsolmayacağımızı öğrenmek harika bir sanat biçimi olmalı!

Arada bir, insanlar yaşamlarını tehlikeye attığında ortaya çıkan insan doğasının en iyi ve en berbat niteliklerini canlı bir şekilde yakalayan ve aktaran giz/gerilim filmi gelir. Seyid Çolak tarafından yönetilen bu film, tehlikeli sürprizlerle dolu bir adada kapana sıkışmış dört kişi ve bir kurdu anlatıyor. Kimse neden orada olduklarını veya kaldıklarını bilmiyor.

Göl içinde yaşam alanı bulunan bir adada geçen filmde, bir kurdun gölün buz tutması vesilesiyle bu adaya geçmesi ve yavrulamasıyla birlikte dört farklı karakterin değişen hayatlarına odaklanıyor. Adadan ayrılamayan kurdun kendisine alan açmaya çabalaması ve bunun tehlikeli bir fikir olduğunu savunan karakterlerle savaşa girmesiyle birlikte adaya kaosun hakim olması konu ediniyor.

Son kareye kadar güçlü, son kareye kadar Riv riv....

Özgürlük kapana kısılmış bu karakterler için kutsal bir ifadedir. En kötü düşmanları ise korku, sırlar Önyargı, şiddet ve bencilliktir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları